آخرین اخبار :

Catia.ir

طراحی شراد فن خودرو
کانکس شرکت قصریخ
نگهدارنده سپر تندر 90
پروانه فن پراید
نگهدارنده پروژکتور تندر 90
صافی بنزین خودرو پژو
رادیاتور خودرو مگان
سیمرغ جشنواره فجر
پمپ کمپرسور

نسخه های نرم افزار کتیا CATIA

آمار کاربران

کتاب ترفندهای تسلط بر کتیا CATIA

آخرین کتاب کتیای CATIA انجمن کتیای ایران

کتاب ترفندهای تسلط برطراحی کتیا CATIA

جاپ اول اردیبهشت 95

از مجموعه کتاب هاب کتیا CATIA

مثلت نارنجی

 

نویسندگان:

 

مهندس فرهاد نوین

مدیر و موسس انجمن کتیای ایران

 

مهندس علی حافظی کیا و حسن الفیده فر

 

کتاب کتیا مثلث نارنجی - کتاب ترفندهای تسلط بر کتیا CATAI

کتاب کتیا

 کتاب نکات خطاها و سوالات کتیا CATIA

کتاب ترفندهای تسلط بر طراحی با کتیا CATIA

تعداد صفحات کتاب 340 صفحه

دانلود فهرست مطالب

 

 

مخاطب این کتاب کتیا کیست؟

 مخاطب این کتاب کتیا CATIA شاید بدون اغراق تمام کسانی باشد که در هر سطحی با نرم افزار کتیا CATIAدر کشور آشنایی داشته و به نحوی کار می کنند؛ که ما به سه دسته تقسیم بندی می کنیم:

 

v    طراحان کتیا CATIA

همانطور که می دانید آشنایی با ترفندهای نرم افزار کتیا CATIA حاصل تجربه بلند مدت در استفاده از نرم افزار کتیا CATIA است،

مطالعه کتاب ترفندهای طراحی با کتیا  CATIAبه طراحان در بالا بردن سرعت عمل خود در استفاده از نرم افزار کتیا CATIAکمک شایانی می کند  یادگیری این نکات و خطا درحالت عادی براساس کتب موجود در بازار شاید نیاز به وقت و تجربه زیادی داشته باشد به نحوی که با مطالعه این کتاب طراحان نکاتی را که در مرور زمان در پروژه های مختلف با آن برخورد می کند را می تواند در این مجموعه آشنا شده و در پروژه های خود بکارگیرد. مطالعه این کتاب علاوه بر آشنایی با یک سری نکات و خطاهای در  پرکاربردترین محیط های این نرم افزار در یک مجموعه در مدت زمان کوتاهی می توانند سطح تسلط خود را در نرم افزار کتیا CATIAبالا ببرند.

 

v    دانشجویان و دانش پژوهان 

همانطور که میدانید آشنایی با نکات در کتیا CATIAبه حدی  اهمیت دارد که برای اعطای مدارک این نرم افزار در مراکز آموزشی داخلی، بین المللی و همچنین بخشی از آزمون های استخدامی و تعیین سطح توانایی و تسلط دانشجویان و دانش پژوهان بصورت تستی گرفته می شود از این جهت این کتاب را می توان مرجعی برای مطرح کردن سوالات استخدامی و مرجعی برای آشنایی با این سوالات و آزمون ها دانست. مطالعه کتاب ترفندهای طراحی با کتیا CATIAبرای دانشجویان و دانش پژوهان این امکان را فراهم می کند تا با مطالعه نکات، خطاها، نمونه سوالات بین المللی و سوالات مشابه به همراه پاسخ تشریحی در محیط های پرکاربرد نرم افزار کتیا CATIA دیدی تخصصی و کامل از آزمونهای بین المللی و آزمون های مشابه پیدا کنند و آمادگی لازم را بیش از پیش داشته باشند.

 

v    اساتید کتیا CATIA

با توجه به وجود مراکز آموزشی مختلف در کشور در زمینه آموزش نرم افزار  CATIAو عدم هماهنگ در ارائه مطالب آموزشی اساتید فعال در این بخش با مطالعه این کتاب به عنوان مرجعی همگام با منابع آموزشی بین المللی  در زمینه آموزش نکات و خطا های محیط های پرکاربرد نرم افزار CATIA می توانند در مدت زمان کوتاهی با استاندارد های آموزشی و طرح سوال به نحوی کاربردی آشنا شوند و با ارائه ترفندهای موجود در این کتاب سطح آموزشی نرم افزار کتیا  CATIAرا در ایران هرچه بیشتر بالا ببرند.

  

فصول این کتاب به گونه ای تنظیم شده اند که با آشنایی اندکی با نرم افزار CATIAمیتوانید بدون هیچ اشکالی از این کتاب استفاده کنید.

 

در این کتاب کتیا چه می خوانید؟

این کتاب کتیا به سه بخش اصلی و ضمائم تقسیم بندی شده:

 

بخش اول کتاب کتیا - ترفندهای کتیا CATIA

نکات و خطاها کتیا CATIA:

در بخش ابتدایی کتاب کتیا ترفندهای تسلط بر CATIA با مطرح کردن نکات و خطا های پرکابرد در نرم افزار کتیا  CATIAآشنا می شوید به نحوی که پس از مطالعه این بخش از کتاب در با بهره گیری از نکات و استفاده از آن می توانید با تسلط بیشتری با نرم افزار کتیا CATIAکار کنید و همچنین در برخورد با خطا های این نرم افزار در مواقع مختلف طراحی با آمادگی قبلی راحتتر با آن برخورد نمایید و در جهت رفع اشکال و خطا ها با دیدی بازتر با نرم افزار کتیا CATIAکار نمایید.

 

بخش دوم کتاب کتیا - ترفندهای کتیا CATIA

سوالات کتیا CATIA:

در این بخش از کتاب کتیا (ترفندها) علاوه بر مطرح کردن سوالات بین المللی آزمون های کتیا CATIA Certification Professional  با مطرح کردن سوالات جدید و مشابه با اینگونه سوالات در نرم افزار  CATIAشما را برای محک زدن سطح توانایی و به چالش کشیدن آن کمک می کند، با مطالعه این بخش شما علاوه بر بررسی نکاتی که در بخش قبل به مطالعه و یادگیری آن پرداخته اید با یک سری نکات جدید در سوالات آشنا می شوید که به شما در بالا بردن سطح تسلط شما در نرم افزار کتیا CATIA کمک شایانی می کند.

 

بخش سوم کتاب کتیا - ترفندهای کتیا CATIA

پاسخنامه تشریحی:

در این بخش کتاب کتیا ترفندهای طراحی با مطرح کردن پاسخ تشریحی سوالات فصل قبل کتاب و مطرح کردن نکات کتیا موجود در این سوالات به خواننده این امکان را می دهد تا هر چه بیشتر با جزییات کاربردی در نرم افزار کتیا  CATIAآشنا شود.

 

 ضمائم:

در ضمائم این کتاب با مطرح کردن ترفندهای کاربردی و ابزارهایی که به طراح در استفاده بهتر از نرم افزار CATIAکمک می کند اشاره گردیده است.

 

ناشر:نشر آفرنگ از مجموعه کتاب های مثلث نارنجی
 
 
برای سفارش کتاب به شماره تلفن انتشارات تماس حاصل فرمایید:
 
تلفن انتشارات:
+98 21 66569937

 

خرید اینترنتی:

وب سایت نشر آفرنگ ناشر کتب مثلث نارنجی

 

 

 

CATIA Tips - CATIA Master - CATIA Trick - CATIA Book

کتاب کتیا - نکات کتیا - کارشناس کتیا - ترفندهای کتیا

بازديد : 26634 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : کتاب کتیا CATIA Book ترفندها نکات خطاها error trick سوالات سوال quiz کتاب کتیا نکات کتیا کارشناس کتیا ترفندهای کتیا مثلث نارنجی مثلث نارنجی

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

static ©