آخرین اخبار :

Catia.ir

طراحی شراد فن خودرو
کانکس شرکت قصریخ
نگهدارنده سپر تندر 90
پروانه فن پراید
نگهدارنده پروژکتور تندر 90
صافی بنزین خودرو پژو
رادیاتور خودرو مگان
سیمرغ جشنواره فجر
پمپ کمپرسور

نسخه های نرم افزار کتیا CATIA

آمار کاربران

آموزش کتیا CATIA

راههای آموزش نرم افزار کتیا CATIA

 

 

 

آموزش کتیا CATIA

 

 

 

یکی از سوالات رایج در اکثر ایمیل های علاقمند به یادگیری نرم افزار کتیا CATIA در ایران به  انجمن کتیای ایران به عنوان تنها مرکز تخصصی آموزش نرم افزار کتیا CATIA در ایران می شود پرسش در زمینه راههای آموزش نرم افزار کتیا CATIA است.

 

صد در صد شرکت در کلاسهای آموزشی نرم افزار کتیا CATIA بخصوص کلاسهای انجمن کتیای ایران به عنوان یکی از پرسابقه مرکز آموزش نرم افزار کتیا CATIA در خاورمینه بهترین و سریعترین روش برای یادگیری، تسلط و آموزش کتیا CATIA است.

 

در این کلاسها علاوه بر دراختیار قرار دادن یک سیستم در محل آموزش، ارائه جزوه، کتب تخصصی آموزشی مرتبط با دوره آموزشی کتیا CATIA فایل های ویدیوی آموزش کتیا و تمرینات آموزشی کتیا بصورت خودآموز در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد تا با حداکثر سرعت در مدت زمان دوره آموزشی نرم افزار کتیا CATIA به بالاترین سطح مورد نظر در نرم افزار کتیا CATIA برسند.

 

برنامه دوره های آموزشی نرم افزار کتیا CATIA بصورت ماهیانه در وب سایت انجمن کتیای ایران در صفحه دوره های نرم افزار کتیا اعلام می شود.

 

 

انجمن کتیای ایران

CATIA IRAN Community

ircatia.ir

 

 

 

و اما کسانی که به هر دلیلی امکان حضور در دوره های آموزشی انجمن کتیای ایران را ندارند می توانند با تهیه کتاب های آموزشی نرم افزار کتیا، فیلم های آموزشی نرم افزار کتیا و با استفاده از هلپ کتیا و تمرینات آموزشی کتیا در وب سایت انجمن کتیای ایران این نرم افزار را فراگیرند البته کار سختتری نسبت به حضور در کلاس است و با پشتکار می توان به هدف نهایی رسید.

 

در میان کتب آموزشی نرم افزار کتیا بی شک یکی از بهترین و شناخته شده ترین کتاب های آموزش نرم افزار کتیا، کتاب های آموزشی کتیا مثلث نارنجی است که با همکاری انجمن کتیای ایران به چاپ رسیده  است.

 

انجمن کتیای ایران هم برای هموار تر کردن راه آموزش با انتشار کتب آموزشی نرم افزار کتیا CATIA و همچنین فیلم های آموزشی کتیا CATIA و تمرینات گوناگون راه را برای یادگیری بهتر این نرم افزار قدرتمند هموار می کند.

 

 

 

 

بازديد : 9791 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : آموزش کتیا آموزش کتیا آموزش CATIA کلاس دوره کتاب کتب فیلم آموزشی دوره

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

static ©