آخرین اخبار :

Catia.ir

طراحی شراد فن خودرو
کانکس شرکت قصریخ
نگهدارنده سپر تندر 90
پروانه فن پراید
نگهدارنده پروژکتور تندر 90
صافی بنزین خودرو پژو
رادیاتور خودرو مگان
سیمرغ جشنواره فجر
پمپ کمپرسور

نسخه های نرم افزار کتیا CATIA

آمار کاربران

داسو سیستمز Dassault Systemes

Dassault Systemes

داسو سیستمز

 

 

تاریخچه شرکت داسو سیستمز Dassault Systemes

 

 

شرکت داسو سیستمز Dassault Systemes در سال 1981 در کشور فرانسه توسط مهندسان شرکت Dassault Aviation تاسیس شد. هدف از تاسیس شرکت داسو سیستمز Dassault Systemes هدف از ایجاد این شرکت توسعه بخش کامپیوتری و نرم افزاری در شرکت داسو برای ساخت نرم افزار طراحی سه بعدی و تخصصی تر کردن این بخش بود. این شرکت در همان سال با همکاری شرکت ای بی ام IBM آمریکا اولین نرم افزار طراحی خود را به نام کتیا CATIA را روانه بازار جهانی نمودند نرم افزار کتیا CATIA نسخه نرم افزار و ارتقا یافته کامپیوتر کتی CATI بود که از سال 1969 توسط شرکت داسو Dassault ساخته شده بود.

 

شرکت داسو سیستمز امروزه با ارائه نرم افزارهای مختلف در زمینه های گوناگون در بازار جهانی نرم افزارهای مهندسی مشغول به فعالیت است.

 

 

محصولات نرم افزاری شرکت داسو سیستمز Dassault Systemes :

 

 

کتیا CATIA

نرم افزار کتیا CATIA از تاریخ تاسیس شرکت داسو سیستمز Dassault Systemes در سال 1981 به عنوان اولین و مهم ترین محصول نرم افزار این شرکت به حساب می آید و در انجام پروژه های مختلف شرکت داسو Dassault مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

 

سالیدورکس SolidWorks

نرم افزار سالیدورکس یکی از محبوب ترین نرم افزار های طراحی در جهان محسوب می شود که شرکت داسو سیستمز Dassault Systemes از سال 1997 برای کسب بازار بیشتر در زمینه نرم افزار های طراحی در کنار نرم افزار قدرتمند کتیا CATIA با قیمتی پایین تر به بازار جهانی ارائه نموده است. 

 
 
 

انوویا Enovia

نرم افزار انوویا Enovia نرم افزاری برای مدیریت چرخه تولید و ایجاد شبکه ای مجازی برای کنترل پروژه VPLM 

 

 

 

دلمیا Delmia

اسم نرم افزار دلمیا Delmia همانند نرم افزاری اصلی شرکت داسو سیستمز Dassault Systemes مخخف جمله Digital Enterprise Lean Manufacturing Interactive Application است.

 

 

 

سیمولیا Simulia

شرکت سیمولیا به عنوان شرکت های زیرمجموعه ای شرکت داسوسیستمز و ارائه دهنده نرم افزارهای تحلیلی و مهندسی (CAE) که بیشتر آن را با نام تجاری و نرم افزار آباکوس ABAQUS می شناسند.

 

 

 

تردی ویا کامپوزر 3Dvia Composer

نرم افزار 3dvia Composer نرم افزار ساده و سبک برای تهیه فایل های نهایی در پروژه ها و نقشه های دو بعدی و سه بعدی با خروجی های مختلف با گرافیک بسیار بالا

 

 

 

 

 

 

بازديد : 10921 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : داسو سیستمز Dassault Systemes Dassault Systemes داسو سیستم دسو سیستمز

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

static ©